Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Holcomb generátor (HES)   (str. 8)
 
Adam   
13.10.2025 22:56
Bydliště: Praha
6426 584 6134 
  Energy1 napsal(a):    ... existuje také vyšší moc, která se však skrývá a není vidět, ale to je evidentně nad jejich síly.

Zrovna tady na Omfóru, neřekl bych, že je to nad jejich síly. Uvědomovat si to je jedna věc.
Ale spíš nemíváme možnost s tím cokoli dělat a tyhle nářky nad hrstkou zlounů, kteří ovládají
klíčové věci na Zemi a manipulují s lidstvem, které ještě pár stovek manipulovatelné bude,
to jsou nářky tak nějak na nic.
Jinak já ti jaksi poskytoval zpětnou vazbu na tvůj tón a náhle jsme u zlého systému.
Ale to nevadí, už bychom to tady celkově zase měli nechat jen pro téma HES generátor.
Ostatně, jedním z plánů je nechat nás, ať se na zlý systém co nejvíc marně vztekáme a ať na tom
ztratíme co nejvíc energie. A ideálně, abychom pak spadli do deziluze a kompletní rezignovanosti.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License