 | Adam 13.10.2025 22:56 Bydliště: Praha
|
| Energy1 napsal(a): ... existuje také vyšší moc, která se však skrývá a není vidět, ale to je evidentně nad jejich síly. |
Zrovna tady na Omfóru, neřekl bych, že je to nad jejich síly. Uvědomovat si to je jedna věc.
Ale spíš nemíváme možnost s tím cokoli dělat a tyhle nářky nad hrstkou zlounů, kteří ovládají
klíčové věci na Zemi a manipulují s lidstvem, které ještě pár stovek manipulovatelné bude,
to jsou nářky tak nějak na nic.
Jinak já ti jaksi poskytoval zpětnou vazbu na tvůj tón a náhle jsme u zlého systému.
Ale to nevadí, už bychom to tady celkově zase měli nechat jen pro téma HES generátor.
Ostatně, jedním z plánů je nechat nás, ať se na zlý systém co nejvíc marně vztekáme a ať na tom
ztratíme co nejvíc energie. A ideálně, abychom pak spadli do deziluze a kompletní rezignovanosti. |
|