Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Holcomb generátor (HES)   (str. 8)
 
Energy1   
13.10.2025 19:31

1955 112 2046 
  Adam napsal(a):    Jenom taková nevěcná vsuvka, mně tyhle poznámky přijdou zbytečné - až kontraproduktivní. "Kéž by" to bylo tak jednoduché. Pár lidí má v hlavě pana Fištróna, snadno jim spousta věcí dochází, pálí jim to...

Mě osobně jen vadí, že v podvědomí většiny lidí jsou tyto záležitosti ohledně nekalých donucovacích prostředků proti úspěšným jednotlivcům či společností tabu. Tohle je skutečnost a děje se tak deno denně po celém světě. A není to samozřejmě jen v oblasti energií, ale také v politice, vojenském a zdravotnickém průmyslu. Často se hádám s lidmi, kteří vůbec neví jak to ve světě chodí a je těžké je přesvědčit v realitu. Tady vůbec nejde o to jaká vláda zrovna je, jsou tu nadnárodní korporace a ty určují co se bude a nebude dít, ne nějaký politik, nebo prezident. Mě osobně by stačilo, kdyby se lidi konečně probudili a pochopili tento systém ve kterém žijem, že tu existuje také vyšší moc, která se však skrývá a není vidět, ale to je evidentně nad jejich síly.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License