 | Energy1 13.10.2025 19:31
|
| Adam napsal(a): Jenom taková nevěcná vsuvka, mně tyhle poznámky přijdou zbytečné - až kontraproduktivní.
"Kéž by" to bylo tak jednoduché. Pár lidí má v hlavě pana Fištróna, snadno jim spousta věcí dochází,
pálí jim to... |
Mě osobně jen vadí, že v podvědomí většiny lidí jsou tyto záležitosti ohledně nekalých donucovacích prostředků proti úspěšným jednotlivcům či společností tabu. Tohle je skutečnost a děje se tak deno denně po celém světě. A není to samozřejmě jen v oblasti energií, ale také v politice, vojenském a zdravotnickém průmyslu. Často se hádám s lidmi, kteří vůbec neví jak to ve světě chodí a je těžké je přesvědčit v realitu. Tady vůbec nejde o to jaká vláda zrovna je, jsou tu nadnárodní korporace a ty určují co se bude a nebude dít, ne nějaký politik, nebo prezident. Mě osobně by stačilo, kdyby se lidi konečně probudili a pochopili tento systém ve kterém žijem, že tu existuje také vyšší moc, která se však skrývá a není vidět, ale to je evidentně nad jejich síly. |
|