 | Energy1 18.03.2024 14:57
|
| Jim68 napsal(a): No, Ty tu také neříkáš celou pravdu. Protože ta indukce i spiny nejsou podmíněny ani figuerou. Dal jsem si tu práci a možná jsem zjistil, jak Ti to funguje. Ne, že na mě pošleš MIB😶... Mám plnou bednu... |
Řekni jedinou věc, kterou říkám špatně. Pohyb elektronových spinů je přirozený jev všech magnetických dipólů a jev jako je magnetické zesílení je dáno permeabilitou - magnetickou vodivostí/propustností materiálu. A dále jev permeability a zesílení je zase důsledkem příjmu energie z venčí. Všechno se vším souvisí a všechno na sebe navazuje. |
|