No, Ty tu také neříkáš celou pravdu. Protože ta indukce i spiny nejsou podmíněny ani figuerou. Dal jsem si tu práci a možná jsem zjistil, jak Ti to funguje. Ne, že na mě pošleš MIB😶... Mám plnou bednu elektromagnetů za cenu materiálu, tedy myslím těch, které jsem vyrobil špatně 😄