 | Adam 06.01.2023 10:11 Bydliště: Praha
|
| Hana napsal(a): Kdyby v první a v druhé větě bylo bydlo i bidlo, tak v poslední části by mělo být napsáno: Spadlo bydlo i bidlo. |
Tenhle konec, jak jsi napsala, to by bylo asi jediné řešení, ale oni kluci
si tu taky dělají víc legrácky, než že by jim o to nějak hodně šlo. Že ano?
Ale ten začátek odpovědi by se asi nedal úplně použít, když z textu
asi tak nějak jasněji vyplývá, že na dvoře stálo pro holuba bidlo
nutně asi s měkkým "i" (dřevěná tyč), na kterém měl holub dobré bydlo
nutně asi s tvrdým "y" (bydlení). Ale tato má odpověď je podobně
bezvýznamná jako onen vtípek, kterým to vše začalo. |
|