 | martin11 31.12.2022 22:10 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Skippy napsal(a): Možná. Ale ta koncepce mne zaujala, tak to zkouším s několika změnami replikovat. Uvidíme co z toho vzejde. Zahodit to můžu vždycky a zatím mám alespoň čím zaměstnávat mozek.
To ostatně děláme všichni, ne?... |
...tak takto to má vypadat...na Silvestra zaměstnávat mozek....no konečně , sešli jsme se na diskuzi...před chvilkou jsme se rozešli.. JIH, Pafixa, Had, Ourel...a nějakej martin11...ten zde je ovšem vždy jen do počtu....je Silvestr 2022....
...přátelé, čtoucí...takto vypadají SKALNÍ příznivci Fora ...a s Otevřenou Myslí....
...jeden nikdy neví, co ho napadne....poslední den roku ..... |
|