 | Skippy 31.12.2022 21:56 Bydliště: České Budějovice
|
| buky napsal(a): Výborne, chlap ani neskrýva pohon -pohony cez frekvečný menič. Ampérmeter ukazuje len príkon. |
Možná. Ale ta koncepce mne zaujala, tak to zkouším s několika změnami replikovat. Uvidíme co z toho vzejde. Zahodit to můžu vždycky a zatím mám alespoň čím zaměstnávat mozek.
To ostatně děláme všichni, ne? Vybereme si nějaký z mnoha možných principů a doufáme že zrovna ten náš bude fungovat |
|