Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Očkování - Diskuze   (str. 3)
 
pavelv   
24.04.2020 10:40
Bydliště: Praha
317 141 663 
  minsc napsal(a):    ... Zákony v usa zaručují výrobcům vakcín, že je není možné žalovat, i kdyby se prokázalo, že vakcína způsobila poškození zdraví nebo smrt. ..

Tak asi to je především National Childhood Vaccine Injury Act z roku 1986, https://en.wikipedia.org/wiki/National_Childhood_Vaccine_Injury_Act. "Účelem bylo odstranit potenciální finanční odpovědnost výrobců vakcín v důsledku nároků na poškození vakcíny [1] s cílem zajistit stabilní zásobování očkovacími látkami na trhu ... "

A kromě toho, že výrobci vakcín nezodpovídají za zdravotní důsledky jejich aplikace, viz výše, tak se při testování taky ignoruje obecně zavedené testování proti placebu. Takže se například udělají dvě skupiny a jednu očkují testovanou vakcínou a druhou očkují například jinou vakcínou nebo dávají druhé skupině adjuvants, přídatné látky, testované vakcíny. Protože na vakcínách bývají nejnebezpečnější ty adjuvants, například toxické sloučeniny hliníku nebo jedovatý formaldehyd, a ty jsou v obou skupinách, tak jsou pak v obou skupinách více méně stejné vedlejší účinky a schvalovací orgány to pak v klidu schválí. A když se tím systémem schvalování podaří protlačit nějakou vakcínou se spoustou vedlejších účinkou, tak se tím otevřou dveře i dalším vakcínám se spoustou vedlejších účinků, které se proti ní mohou testovat. Aspoň tak to chápu já na základě toho, co jsem o očkování, především v USA, četl.

A logickým důsledkem toho, že výrobci očkovacích látek nenesou odpovědnost ani za úmrtí nebo trvalé poškozaní, a že jim u testování vakcín povolují to odflaknout bez opravdové kontrolní placebo skupiny, je asi, mimo jiné, i vysoká úmrtnost dětí do jednoho roku života v USA. Kde dostanou děti daleko nejvyšší počet vakcín na světě, takže pokud by cílem očkování bylo zdraví dětí a ne zisky výrobců očkovacích látek, dalo by se předpokládat, že úmrtnost dětí do jednoho roku v USA by měla být jednou z nejnižších na světě. Ale opak je bohužel pravdou. Pokud se podíváte na statistiky umrtí do jednoho roku, tak USA má mnohem vyšší počet úmrtí než většina rozvinutých zemí, ve srovnání s některými zeměmi 2-3x vyšší. A mají i mnohem vyšší úmrtnost než třeba chudá Kuba. Samozřejmě ty děti v USA oficiálně neumírají následkem očkování, ale "umírají například na syndrom náhodného úmrtí". A to, že zemřou krátce po očkování, je pouze "náhodná časová shoda". Aspoń tak nějak to někde psali.

Ale upozorňuji, že to co píši o očkování nemusí být pravda, protože na to nejsem odborník. Takže v případě, že to někoho zaujme, doporučuji, aby si to raději nastudoval sám.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License