 | minsc 24.04.2020 09:19 Bydliště: Příbram
|
| Když se znovu mluví o očkování, tak tohle je lahůdka:
https://www.law.cornell.edu/uscode/text/42/300aa-22
Zákony v usa zaručují výrobcům vakcín, že je není možné žalovat, i kdyby se prokázalo, že vakcína způsobila poškození zdraví nebo smrt.
Ono asi ty lidové poroty v usa není možné tak jednoduše podplatit jako soudy u nás. Na druhou stranu, také existuje nějaký program na odškodnění obětí, což vlastně ale znamená, že v takovém případě to zaplatí daňoví poplatníci. Totální výsměch demokratickým principům. Nelze taky pochybovat o tom, že by ještě byla nějaká možnost že by všechny vakcíny byly neškodné. No jo, to víte, ono se to poškození zdraví nebo smrt ale stane jen někdy. Ale na základě výše uvedeného by asi bylo přesnější říct ono se to poškození zdraví nebo smrt v důsledku vakcíny podaří dokázat jenom někdy. A výrobce je v takovém případě nežalovatelný, když dodržel určité věci, jako je informovat o možných důsledcích, zřejmě v příbalovém letáku. Ale kdy vám ho naposledy dali u doktora přečíst, předtím než letěla včelka ?
Ale naše média mluví pouze o odpůrcích očkování, co furt dělají nějaký trable a jsou nezodpovědní. A ti si to myslí protože uvěřili nějakým bláznivým konspirátorům, nebo jako v tomto případě:
https://www.theguardian.com/society/2018/aug/23/russian-trolls-spread-vaccine-misinformation-on-twitter
... za to můžou ruští trollové, kteří chtějí podrýt naší demokracii a tak narušují důvěru veřejnosti v očkování. Tvrdí média VB a USA. Bože, jak blbý musí někdo být aby tomu věřil ? |
|