 | Poota 28.04.2019 11:42 Bydliště: Praha
|
| E_man napsal(a): Chceš říct že když brzdím, spotřebovávám benzín kterým zahřívám brzdné destičky? |
Kupodivu nechci.
Ale když už jsi nakousnul ta vozidla, tak byla v praxi realizována městská doprava autobusy poháněnými setrvačníkem. Ten se vždycky ve stanici během stání roztáčel elektromotorem a na setrvačník dojel do další stanice.
Pokud to dodávání energie funguje podle Tebe, tak byl ten roztáčecí elektromotor zbytečný a stačilo v každé stanici ten setrvačník jenom překlopit - škoda že to nikoho nenapadlo. |
|