E_man 28.04.2019 11:18 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217
85
1826
Poota napsal(a):Energii spotřebuje jakákoli změna otáček, tedy nejen zrychlování, ale i zpomalování - takže s tím "pohonem" to asi nebude tak jednoduché
Chceš říct že když brzdím, spotřebovávám benzín kterým zahřívám brzdné destičky?