Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Očkování - Diskuze   (str. 2)
 
Poota   
09.03.2019 11:28
Bydliště: Praha
9111 613 7695 
  impuls napsal(a):    K tomu všemu další přemýšlení o vhodnosti toho nebo onoho k příslušnému věku .a vhodnosti preparátu (i když neví oč jde) ...

Za časů našeho mládí si děti procházely běžně všemi "dětskými nemocemi" a považovalo se to za normální a správné. To je jedna věc.
A případná očkování nastupovala daleko později než ta dnešní a navíc - očkovalo se vždycky jenom proti jedné jediné nemoci.
Žádné kombinace nějakých pěti nebo dokonce šesti nemocí, žádné první očkování měsíčního nemluvněte a další ve třech měsících.

To že se to dřív dělalo jinak a že i výsledky byly jiné, a že celý ten pokrok ve zdravotnictví přináší po třech generacích konečné výsledky výrazně horší jenom naznačuje, že je někde něco opravdu hodně špatně.
Ať se člověk podívá v současném světě na cokoli, všude je znát jenom výrazné zhoršení kvality, které se schovává za halasně hlásané úspěchy vědy a techniky.
Osobně věřím tomu, že se jedná o zcela záměrnou a systematickou devastaci sloužící dlouhodobým záměrům.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License