 | Poota 09.03.2019 11:28 Bydliště: Praha
|
| impuls napsal(a): K tomu všemu další přemýšlení o vhodnosti toho nebo onoho k příslušnému věku .a vhodnosti preparátu (i když neví oč jde) ... |
Za časů našeho mládí si děti procházely běžně všemi "dětskými nemocemi" a považovalo se to za normální a správné. To je jedna věc.
A případná očkování nastupovala daleko později než ta dnešní a navíc - očkovalo se vždycky jenom proti jedné jediné nemoci.
Žádné kombinace nějakých pěti nebo dokonce šesti nemocí, žádné první očkování měsíčního nemluvněte a další ve třech měsících.
To že se to dřív dělalo jinak a že i výsledky byly jiné, a že celý ten pokrok ve zdravotnictví přináší po třech generacích konečné výsledky výrazně horší jenom naznačuje, že je někde něco opravdu hodně špatně.
Ať se člověk podívá v současném světě na cokoli, všude je znát jenom výrazné zhoršení kvality, které se schovává za halasně hlásané úspěchy vědy a techniky.
Osobně věřím tomu, že se jedná o zcela záměrnou a systematickou devastaci sloužící dlouhodobým záměrům. |
|