Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Očkování - Diskuze   (str. 2)
 
impuls   
09.03.2019 09:54

764 12 339 
Mi bylo necelých 7 let a začaly očkování ,ale v klidu ve škole jsme se seřadili a postupně přistupovali jeden po druhém k příjemné P. dokterce která s úsměvem a povzbuzováním odpíchala i ty nejvíce rozmazlené bez nářků .
Dnes - řev hygiena někdy ,škoda mluvit ,dítě řvoucí s matkou nebo bábou (doprovodem ) plných BLBÝCH DOTAZŮ ohledně toho nebo onoho (přičemž si to mohou na internetu najít )-prostě jedna hovadina následuje druhou ,.
K tomu všemu další přemýšlení o vhodnosti toho nebo onoho k příslušnému věku .a vhodnosti preparátu (i když neví oč jde) Nedivím se ,že pediatrů nepřibívá ,protože největší utrpení je to pro ošetřující personál , který navíc může dostat nálepku PEDOFIL a tak bych s touto dnes nastavenou KALVÁRIÍ mohl pokračovat . Takže těmto bych doporučoval -nejdřív si vychovejte děti a potom hledejte chyby v tom či onom zásahu a jestli je nebo není užitečný pro případný další život VAŠEHO dítěte .
M.j dáte -li dítěti pohlavek je to týrání ,nedáte -li pak jde o zanedbanou rodičovskou péči -otázka zní -jak je chcete při tomto nesmyslu VYCHOVÁVAT ?
Nebo si budeme nalhávat ,že poslušně sednou a odtrpí si i to BLBÉ očkování ??
My dříve narození jsme tímto NETRPĚLI a byli hodně daleko od toho co se dnes děje nejen při případném OČKOVÁNÍ !!!!
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License