 | impuls 09.03.2019 09:54
|
| Mi bylo necelých 7 let a začaly očkování ,ale v klidu ve škole jsme se seřadili a postupně přistupovali jeden po druhém k příjemné P. dokterce která s úsměvem a povzbuzováním odpíchala i ty nejvíce rozmazlené bez nářků .
Dnes - řev hygiena někdy ,škoda mluvit ,dítě řvoucí s matkou nebo bábou (doprovodem ) plných BLBÝCH DOTAZŮ ohledně toho nebo onoho (přičemž si to mohou na internetu najít )-prostě jedna hovadina následuje druhou ,.
K tomu všemu další přemýšlení o vhodnosti toho nebo onoho k příslušnému věku .a vhodnosti preparátu (i když neví oč jde) Nedivím se ,že pediatrů nepřibívá ,protože největší utrpení je to pro ošetřující personál , který navíc může dostat nálepku PEDOFIL a tak bych s touto dnes nastavenou KALVÁRIÍ mohl pokračovat . Takže těmto bych doporučoval -nejdřív si vychovejte děti a potom hledejte chyby v tom či onom zásahu a jestli je nebo není užitečný pro případný další život VAŠEHO dítěte .
M.j dáte -li dítěti pohlavek je to týrání ,nedáte -li pak jde o zanedbanou rodičovskou péči -otázka zní -jak je chcete při tomto nesmyslu VYCHOVÁVAT ?
Nebo si budeme nalhávat ,že poslušně sednou a odtrpí si i to BLBÉ očkování ??
My dříve narození jsme tímto NETRPĚLI a byli hodně daleko od toho co se dnes děje nejen při případném OČKOVÁNÍ !!!! |
|