Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Weby pro sdílení a stahování, torrenty atp.
Sekce: Praktické záležitosti pro všední dny
   |   Rolovat dolů


Psát příspěvky můžete po přihlášení

Adam   
03.12.2023 23:35
Bydliště: Praha
6424 584 6133 
Vlajková loď českého (a trochu i slovenského) sdílení všeho možného až po filmy, pořady,
dokumenty - http://www.uloz.to - zaplula nazpět do své loděnice a nyní už slouží jen jako turistická
atrakce a případně pro pronájem prostorů pro jednotlivce, aby si do ní mohli
uložit jen své vlastní krámy. Řada lidí kolem mě ví, že jsem to predikoval,
že doba bude v tomto stále ostřejší a křečovitější. A predikuji dál,
že i jiné sdílecí lodě budou potopeny nebo jim bude nařízeno
zakotvit a sloužit méně křiklavým záležitostem.
Proto radím, dělejte si stahy všeho pro vás zajímavého na vlastní pevné disky.
Pro dlouhodobé uchovávání za rozumnou cenu doporučuji klasické pevné disky,
třeba externí na USB od značky WD (WesternDigital). Jsou to neskutečný držáci.

Tady je nějaký článek na téma dalších stahovacích webů, které ještě nebyly eliminovány.
https://ittb.cz/2023/12/na-uloz-to-si-nestahnete-nic-seznam-alterantiv-kde-muzete-jeste-stahovat-zdarma-a-neomezene/

Z uvedených mám vyzkoušené např.:
http://www.sdilej.cz
http://www.webshare.cz
Docela ok, ale jak už to bývá, každej z nich je dobrej jen na něco. A někdy nepomůže ani jeden z nich.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Barbucha    Schval. r.
04.12.2023 15:11
Bydliště: Pod mostem v Praze
539 30 385 
V souvislosti s předsmrtným stavem uložto, jsem činil dotaz na budoucnost webshare a bylo mi odpovězeno, že prozatím do budoucna se neobávají stejných omezení jako na ulozot. Takže uvidímě. Zatím se chovají standardně jako před diktátem EU. Souhlasim s Adamam, takže pro jistotu již mám na discích 15TB, toho asi 9TB plných. Jo, jsme tady v táboře, jsme tady rádi, chceme tady zůstat aspoň 1000let. Nepřipomíná vám to něco z minulosti?
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

minsc   
19.12.2025 21:38
Bydliště: Příbram
667 51 718 
Tohle sem píšu i trochu pro sebe, weby hlavně na filmy, seriály, videa.
Myslím že kukajto, kde toho bylo hodně se zpoplatnilo, ale nejsem ochotnej za takový věci platit, takže...počítám že rusové to mají a budou mít dost na háku:
https://m.ok.ru/video
https://vkvideo.ru
... a další:
https://mrkaj.si
https://serialy.bombuj.si
https://www.najserialy.io
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Adam   
20.12.2025 14:12
Bydliště: Praha
6424 584 6133 
  minsc napsal(a):    Tohle sem píšu i trochu pro sebe, weby hlavně na filmy, seriály, videa. Myslím že kukajto, kde toho bylo hodně se zpoplatnilo, ale nejsem ochotnej za takový věci platit, takže...počítám že rusové to mají a budou mít...

Super.
Jinak pro zajímavost, třeba já nemám problém zaplatit klidně i nějakou oficiální streamovací službu,
v principu mi to nijak nevadí, dát peníze na to, že s tvorbou filmů měl někdo mraky práce,
ale největší zádrhel pro mě je to, že takhle přes internet postrádám pocit svobody a jistoty - pokud
nemám dotyčný soubor stažený u sebe na disku.
Co když si něco budu chtít pustit přes USB na staré televizi na chalupě?
Co když si něco budu chtít pouštět ve stáří a kde mám jistotu, že to nějaká streamovací
služba bude nějak normálně poskytovat, bez omezení nebo bez jiných záludností?
Nene, to je pro mě opravdu příliš otazníků. Tedy co to jde, chci vyloženě stahovat.
A od toho je (pokud chci často český dabing) dobrý asi už jen http://www.webshare.cz.

Prý nějak fungují ještě torrenty, prý i nějaký slovenský je dobrý i na český dabing,
ale nějak jsem ztratil chuť prokousávat se tím, co vše je vhodné pro torrentové
aktivity zajišťovat. (VPN, ...?)
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

minsc   
22.12.2025 13:02
Bydliště: Příbram
667 51 718 
Jo to chápu, kór když dotyčnej ví za co platí, ale naštval mě ten princip, jak to asi bylo i s youtube, že si vlastně nechaj nahrát většinu věcí od lidí (nebo všechno), a když jsou dost velký tak se jim v očích objeví symbol dolaru a rozhodnou se že ty drobný za reklamu jim už nestačí, a obsah co jim poslali lidi zpoplatní. Což nekritizuju, ale na druhou stranu se mi to nechce ani podporovat.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět



Psát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License