U psychických potíží jsou často příčinou spíše duševní a jiné takové záležitosti, nežli potíž s mozkem na fyzické úrovni, ale stejně jsme v současném světě odvlečeni na psychiatrii... A neurologie je obor k tomu příbuzný
Psát příspěvky můžete po přihlášení
Adam 13.10.2023 22:26 Bydliště: Praha
6424
584
6133
O antidepresivech si myslím + vím své...
Sdílím pro zajímavost!
Článek: Lidem s depresemi nechybí serotonin,
antidepresiva fungují jinak, než jsme si mysleli, odhaluje studie
martin11 14.10.2023 19:42 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
Adam napsal(a):O antidepresivech si myslím + vím své...
Sdílím pro zajímavost!
Článek: Lidem s depresemi nechybí serotonin,
antidepresiva fungují jinak, než jsme si mysleli, odhaluje studie
...
dobré tema...když čtu, tak myslím na můj problém...Parkinson..
...jsem v péči neurologa, čtu v článku výše ...hormon štěstí...je tu také nějaký dopamin...
..asi to bude něco jiného. ...zkoumám sám sebe, pozoruji účinky předepsaného léčiva, hledám alternativy ...přírodní...např. jinan...zkouším na sobě různé bylinky...perkoláty / zdravím Pootu/...něco se chová tak něco jinak něco nic...nejsem hypochondr, s diagnostikou se člověk musí smířit...a když jsme sebekritičtí, tak i víme, co nám je...s ohledem na příznaky Parkinsna jsem přestal jezdit Rally...tedy to Rally rychle a zběsile...
myslím, že psychika a neurologie v jisté směru souvisí...
...rád přijmu diskuzi na tema Parkinson, nejlépe s někým, kdo má stejnou diagnostiku...
...i diskuze na tema může dalším lidem pomoci s řešením jakýchkoliv problémů...
0
1
Adam 14.10.2023 20:31 Bydliště: Praha
6424
584
6133
Protože ty dva obory jsou si přeci jen docela příbuzné,
nakonec se nám název vlákna rozšířil i o pojem neurologie.
0
1
martin11 25.10.2023 07:50 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
martin11 napsal(a):dobré tema...když čtu, tak myslím na můj problém...Parkinson..
...jsem v péči neurologa, čtu v článku výše ...hormon štěstí...je tu také nějaký dopamin...
..asi to bude něco jiného. ...zkoumám sám sebe, pozoruji...
Zde odkaz na pojednání o Parkinsonově nemoci. Pokud nemáte žádné potíže, tak se zdá, že se nic neděje...z vlastní zkušenosti, choroba je opravdu plíživá a přichází nenápadně. myslím, že všichni zde čtoucí a starší 50+ by tomuto problému měli věnovat pozornost... ...průběh nemoci je nezvratný, ale čím dříve se začne s léčbou, tím déle se zdravotní stav udrží na uzdě...
tak prosím čtěte zde:
p.s....a nepropadejte panice, pokud v Autotestu shledáte podobnosti i jen náhodné, nic se neděje, zůstaňte v klidu.
Osobně to nyní vidím na sobě...bohužel jsem měl tu smůlu, že do toho vlétl Kovid a prokleté očkování, které jsem musel absolvovat...a to mě asi také nepřidalo.
pokud cokoliv, tak i na SZ.
0
1
Píďalka 25.10.2023 22:43 Bydliště: ČR
1379
447
1792
martin11 napsal(a):...průběh nemoci je nezvratný,
Nesmysl. Fenixovy slzy zvrátí Parkinsona i ve velice pokročilém stádiu a velice rychle, z počátku přímo očividně.
Píďalka.
0
2
minsc 22.12.2025 13:37 Bydliště: Příbram
667
51
718
Video o hudebníkovi Wesley Willisovi, který trpěl schizofrenií:
Tady zmíním jednu věc, kterou tvrdí psychiatr Marzynski o hlasech a chození do kostela, tj. že záleží na tom, jak jsou entity silné, rozeznává tři stádia:
- pokud jsou slabé, tak v kostele ztichnou
- pokud jsou středně silné, tak zesílí a snaží se přehlušit to co říká kazatel
- pokud jsou velmi silné, tak donutí napadenou osobu zvednout se a odejít z kostela
Věci, které jsem si v téhle souvislosti všimnul, je skladba Willise They threw me out of church (vyhodili mě z kostela)
Nadával jsem v Danielově kapli A.M.E.
I was cursing in Daniel's Chapel A.M.E.
Sionský kostel
Zion Church
Nazval jsem jednoho z diakonů, že je zkurvysyn
I called one of the deacons a mother fucker
Reverend Henry E. Miller kázal o mém vulgárním jazyce
Reverend Henry E. Miller preached about my vulgar language
Řekl shromáždění ve svatyni, že mám ošklivě špinavá ústa
He told the congregation in the sanctuary that I got a nasty filthy mouth
Vyhodili mě z kostela
They threw me out of church
Vyhodili mě z kostela
They threw me out of church
Vyhodili mě z kostela
They threw me out of church
Vyhodili mě z kostela
They threw me out of church
Podruhé jsem řekl kazateli, ať se vysere
For the second time I told the preacher to fuck off
Také jsem řekl Ctěnému Henrymu E. Millerovi, aby cucal péro samce velblouda
I also told Reverened Henry E. Miller to suck a male camel's dick
Byl tak unavený z mých keců
He got so tired of my bullshit
Řekl jednomu z diakonů, aby mě vyhodil
He told one of the deacon's to throw me out
Pak mě doprovodil ke dveřím
He then escorted me to the door
Vyhodili mě z kostela (4x)
They threw me out of church (4x)
Když jsem tu samou neděli šel do kostela, vzal jsem si 2x4
When I went to church that same Sunday, I picked up a 2x4
Vyšel jsem na kazatelnu a nacpal kazatele do hlavy
I went up to the pulpit and clocked the preacher in the head
V bezvědomí spadl na zem
He fell to the floor unconscious
Najednou na mě zavolali policii
Suddenly, the police was called on me
Pak jsem vyběhl z kostela s úsměvem na tváři, když mě pronásledovali policajti
I then ran out of the church with a grin on my face being chased after by the cops
Vyhodili mě z kostela (4x)
They threw me out of church (4x)