 | vrabco 25.02.2016 11:41 Bydliště: Martin
|
| Skúsenosti Tá terapia sa mi zdala celkom logická a dávala mi nadto logiku aj z vecami, čo sa vtedy diskutovali upramene - vlastne to vtedy podtrhol Slávek. Neriešil som to teda podľa odporúčaní: išiel som hneď na tých +-155mm, akurátne podložených spismi Vladimíra Iľjiča.
Frčím na tom už dva roky a nemôžem tvrdiť nič zvláštne, akurát možno to, že lepšie zaspávam.
V každom prípade sú skúsenosti z IBT Dr.Fletchera a iných
celkom zaujímavé.
Ešte podotýkam, že som nemal nejaké osobité problémy a možno aj preto to výraznejšie nevnímam. |
|