Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Terapie nakloněné postele   (str. 2)
 
vrabco   
25.02.2016 11:41
Bydliště: Martin
13 36 
Skúsenosti
 
Tá terapia sa mi zdala celkom logická a dávala mi nadto logiku aj z vecami, čo sa vtedy diskutovali upramene - vlastne to vtedy podtrhol Slávek. Neriešil som to teda podľa odporúčaní: išiel som hneď na tých +-155mm, akurátne podložených spismi Vladimíra Iľjiča.
Frčím na tom už dva roky a nemôžem tvrdiť nič zvláštne, akurát možno to, že lepšie zaspávam.
V každom prípade sú skúsenosti z IBT Dr.Fletchera a iných
celkom zaujímavé.
Ešte podotýkam, že som nemal nejaké osobité problémy a možno aj preto to výraznejšie nevnímam.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License