 | Apas 05.02.2016 16:58 Bydliště: Sev. Morava
|
| Píďalka napsal(a): JJ. Dal jsem to před skoro dvěma rokama na FUP. |
Já věděla, že jsem o nakloněné posteli už dřív něco četla a že jsi se o ní zmiňoval Ty ! Ani nevím, proč jsem na ni tenkrát "nezabrala".. Po včerejším přečtení článku v Regeně jsem neodolala a dala to tady, doufajíc, že se o ní zmíníš, až si to tady přečteš. Díky za reakci a připomenutí
Máš s nakloněnou postelí už nějakou zkušenost? Já jsem s ní začala předevčírem - začínám na 6 cm, po týdnu postel zvednu na těch patnáct. Zatím po dvou nocích můžu říct jenom to, že nemůžu usnout (obě noci!)... doufám, že se to změní. |
|