Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Terapie nakloněné postele   (str. 1)
 
Apas   
05.02.2016 16:58
Bydliště: Sev. Morava
451 75 725 
  Píďalka napsal(a):    JJ. Dal jsem to před skoro dvěma rokama na FUP.

Já věděla, že jsem o nakloněné posteli už dřív něco četla a že jsi se o ní zmiňoval Ty ! Ani nevím, proč jsem na ni tenkrát "nezabrala".. Po včerejším přečtení článku v Regeně jsem neodolala a dala to tady, doufajíc, že se o ní zmíníš, až si to tady přečteš. Díky za reakci a připomenutí
Máš s nakloněnou postelí už nějakou zkušenost? Já jsem s ní začala předevčírem - začínám na 6 cm, po týdnu postel zvednu na těch patnáct. Zatím po dvou nocích můžu říct jenom to, že nemůžu usnout (obě noci!)... doufám, že se to změní.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License