Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Holcomb generátor (HES)   (str. 9)
 
Energy1   
16.10.2025 07:58

1955 112 2046 
  Pafixa napsal(a):    No tak to právě ten HES generátor můžeme opustit, to je to plýtvání energie, sice nikoli vztekem, ale tvorbou něčeho, z čeho byznys nebude a v garáži to nepostavíš......

Tak to ti budu oponovat. Právě naopak, technologie Helcomba je snad ta nejjednodušší v historii VE. Pokud budeš stavět cokoliv jiného ať už Wattse, Figueru, nebo KPP generátor, budeš na finančních násobcích, nemluvě o složitosti výroby. Vím, co říkám, protože mou "garáží" prošla spousta reálných strojů. Jen tady v ČR je několik firem vyrábějící magnetické obvody včetně jejich navinutí, precizní výrobu necháš na profesionálech v oboru a doma v garáži to jen poskládáš, tak, jako to udělal v minulosti Figuera. Je to jen otázka investice menšího rozsahu. A co se byznysu a prodejnosti týče, tak na černém trhu za zavřenými dveřmi prodáš cokoliv. Když prodáš zbraně a drogy, prodáš i zařízení volné energie. Za rok ti pošlu fotku, co lze vyrobit v garáži, budeš mrkat
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License