 | Energy1 16.10.2025 07:58
|
| Pafixa napsal(a): No tak to právě ten HES generátor můžeme opustit, to je to plýtvání energie, sice nikoli vztekem, ale tvorbou něčeho, z čeho byznys nebude a v garáži to nepostavíš...... |
Tak to ti budu oponovat. Právě naopak, technologie Helcomba je snad ta nejjednodušší v historii VE. Pokud budeš stavět cokoliv jiného ať už Wattse, Figueru, nebo KPP generátor, budeš na finančních násobcích, nemluvě o složitosti výroby. Vím, co říkám, protože mou "garáží" prošla spousta reálných strojů. Jen tady v ČR je několik firem vyrábějící magnetické obvody včetně jejich navinutí, precizní výrobu necháš na profesionálech v oboru a doma v garáži to jen poskládáš, tak, jako to udělal v minulosti Figuera. Je to jen otázka investice menšího rozsahu. A co se byznysu a prodejnosti týče, tak na černém trhu za zavřenými dveřmi prodáš cokoliv. Když prodáš zbraně a drogy, prodáš i zařízení volné energie. Za rok ti pošlu fotku, co lze vyrobit v garáži, budeš mrkat |
|