 | Energy1 21.03.2024 21:12
|
| Jim68 napsal(a): Nestraš nás. Pokud jsou poměry dodrženy, stačí trpělivost a měření, nastavit buzení a... 😲🙂, že jo.)? |
Já nikoho nestraším, jen říkám realitu. Zázraky se nedějí. V oblasti volné energie musí člověk přesně vědět co dělá a stavět zařízení stylem zkusíme - uvidíme nikam nevede. Ta složitost je už jen v tom, že se jedná o konvenci postavenou na hlavu, takže jsou odlišné i indukční principy. Vždy by měl takové věci stavět člověk minimálně z oboru, který k tomu má blízko a má zkušenosti, jinak je to pouze ztráta peněz a času |
|