Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Holcomb generátor (HES)   (str. 2)
 
Energy1   
19.03.2024 19:08

1955 112 2046 
Helcomb píše: ,,jsou potřeba znalosti"
Ano, skutečně jsou potřeba znalosti, princip je jednoduchý, ale bez správného návrhu ve všech indukčních parametrech generátor nepojede. Vím to ze stavby Figuery, vše musí být provedeno naprosto dokonale vzhledem k indukčním poměrům, jinak se bude generovat málo nebo nic. A na vývoji generátoru Helcomb pracoval vývojový tým inženýrů, což je celkem velký rozdíl k replikujícímu jednotlivci. Každopádně stavba Helcombu také nebude jednoduchá i přes "jednoduchost" buzení, z části platí ty samé složitosti jako u Figuery, neboť se jedná o nehybný generátor.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License