 | lajos 18.03.2024 15:21 Bydliště: Liberec
|
| | Holcomb mi příjde stejný jako generátor od Alberto Molina Martinez i s patentem, 3fázové točivé magnetické pole na stojícím motoru. Matně vzpomínám že na točení mag. pole je třeba 10% vstupní energie a zbytek můžeš odebrat s tím že z výstupu můžeš přizpůsobeně připojit primár na samonapájení.3fáz je vlastně o 120 stupnů posunuté pole, tak že u nového Holcombu co je na výstupu toho napájecího měniče, jaký jiný druh posuvu? |
|