Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Holcomb generátor (HES)   (str. 2)
 
fana   
18.03.2024 06:41
Bydliště: uprostřed
303 14 189 
Poprosím jestli někdo víte více nebo nějaký upřesňující odkaz. Ještě jsem zapomněl v předchozím příspěvku zmínit, co je mi mlhavé.
Jak tam ukazuje ty různé trafoplechy a polovodičové spínače (a asi problémech s nimi) a potom mluví o roku 2021, mluví tam o tom, že úplně vynechali spínání? To by znamenalo, co? Napadá mě jedno, že existující vlnou, třeba za využití distribuční sítě nebo měniče nebo nevím čeho pouští do primáru něco a ono to funguje? Také ty poslední trafoplechy jsou od pohledu takové jednodušší než ty předchozí. ?
Dík za případné další přiblížení této problematiky.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License