 | fana 18.03.2024 06:41 Bydliště: uprostřed
|
| Poprosím jestli někdo víte více nebo nějaký upřesňující odkaz. Ještě jsem zapomněl v předchozím příspěvku zmínit, co je mi mlhavé.
Jak tam ukazuje ty různé trafoplechy a polovodičové spínače (a asi problémech s nimi) a potom mluví o roku 2021, mluví tam o tom, že úplně vynechali spínání? To by znamenalo, co? Napadá mě jedno, že existující vlnou, třeba za využití distribuční sítě nebo měniče nebo nevím čeho pouští do primáru něco a ono to funguje? Také ty poslední trafoplechy jsou od pohledu takové jednodušší než ty předchozí. ?
Dík za případné další přiblížení této problematiky. |
|