 | Adam 17.03.2024 22:01 Bydliště: Praha
|
| Energy1 napsal(a): ... Profesoři fyziky by se měli zamyslet, jaké blbosti vlastně vyučují a že uvádí v omyl širokou veřejnost. ... |
Ony to nejsou blbosti, fyzika je geniální modelově-komplexní systém, který perfektně funguje.
Funguje perfektně v tom ohraničeném "prostoru" toho, co všechno je s ním možné dělat, počítat atp.
Potíž je jinde. Oni dělají jaksi ortodoxně z oficiálních fyzikálních věd absolutní a úplnou pravdu.
Neupozorňují / Nepřiznávají, že je to jen omezený modelový systém, tedy jen pro omezené použití. 17.03.2024 22:06 Editace moderátorem. Oprava překlepu |
|