Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Konopí, THC, CBD, CBG, Fénixovy slzy - Popisy, postupy, výroba   (str. 2)
 
Barbucha    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
27.09.2023 15:01
Bydliště: Pod mostem v Praze
539 30 385 
  ourel napsal(a):    Doufám, že Němce budeme brzo následovat.

Pokud náš povedený parlament opět neodvolal co schválil, tak tuším od minulého roku se změnila legislativa v tom, co je považováno za drogu - konopí. Rostlina, která obsahuje méně než 1% THC, není považována za drogu, ale za technické konopí, které lze pěstovat. Původních max 0,3% THC, zvedli na 1%, což je dobré, protože vetšina vyšlechtěných odrůd pro léčebné účely s vysokým CBD, tuto podmínku splňuje. Tudíž pro mastičky a pod, není problém si konopí vypěstovat. Problém však zůstává jak doložit fízlům, že zrovna moje konopí má méně jež 1% THC a další problém, je v dokazování že tam vyšší obsah než 1% je, protože na to, aby se mohl udělat rozbor, tak rostlina musí dozrát, což asi čaracháni nenechají. Takže opět bordel.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License