 | Barbucha 27.09.2023 15:01 Bydliště: Pod mostem v Praze
|
| ourel napsal(a): Doufám, že Němce budeme brzo následovat. |
Pokud náš povedený parlament opět neodvolal co schválil, tak tuším od minulého roku se změnila legislativa v tom, co je považováno za drogu - konopí. Rostlina, která obsahuje méně než 1% THC, není považována za drogu, ale za technické konopí, které lze pěstovat. Původních max 0,3% THC, zvedli na 1%, což je dobré, protože vetšina vyšlechtěných odrůd pro léčebné účely s vysokým CBD, tuto podmínku splňuje. Tudíž pro mastičky a pod, není problém si konopí vypěstovat. Problém však zůstává jak doložit fízlům, že zrovna moje konopí má méně jež 1% THC a další problém, je v dokazování že tam vyšší obsah než 1% je, protože na to, aby se mohl udělat rozbor, tak rostlina musí dozrát, což asi čaracháni nenechají. Takže opět bordel. |
|