 | Jirka1or 24.08.2023 09:05 Bydliště: V dílně
|
| Záleží jestli chceš replikovat Figueru, ke kterému jsem tu poskytl spoustu informací nebo přelétávat z vlákna do vlákna a nic nedělat pořádně.
--------------------------------------------------
Důležité mi přijde nasbírat dostatečné množství informací .
Vyhnout se tak zbytečným činnostem - pokus - omyl .
Čím více informací máš, tím více můžeš srovnávat, dělat rozhodnutí do čeho se pustíš,
volit postupy .
V minulosti mi to hodně pomohlo v pochopení elektroniky, konstrukcích obvodů .
Místo novin jsem četl spousty schémat, ty mě zajímaly .
Dík za tvoji reakci . |
|