Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Holcomb generátor (HES)   (str. 1)
 
Jirka1or   
24.08.2023 09:05
Bydliště: V dílně
135 56 
Záleží jestli chceš replikovat Figueru, ke kterému jsem tu poskytl spoustu informací nebo přelétávat z vlákna do vlákna a nic nedělat pořádně.
--------------------------------------------------

Důležité mi přijde nasbírat dostatečné množství informací .
Vyhnout se tak zbytečným činnostem - pokus - omyl .

Čím více informací máš, tím více můžeš srovnávat, dělat rozhodnutí do čeho se pustíš,
volit postupy .
V minulosti mi to hodně pomohlo v pochopení elektroniky, konstrukcích obvodů .
Místo novin jsem četl spousty schémat, ty mě zajímaly .

Dík za tvoji reakci .
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License