 | Pafixa 19.08.2022 20:28 Bydliště: Masada
|
| ourel napsal(a): Objevil jsem novou technologii - generátor bez pohyblivých částí, který podle svého tvůrce zachytává nepárové elektrony v elektrotechnické oceli a převádí je na magnetické póly, jak severní, tak jižní. Podle popisu to... |
Je to zajímavé. Ten systém je solid state device, tak je pro mne s podivem proč Infinity Sav a Slobodyan nešel také cestou solid state - obzvláště pokud to uměl v malém (viz video tam někde v tom vlákně).
Zaujalo mne stáří pana Holcomba a špatná artikulace, patrně po mozkové mrtvičce. Team 3 lidí a výsledek se dostavil. Nevím jak dlouho bádali, ale pokud se člověk něčemu podobnému svědomitě a věrně věnuje, výsledek se dostaví. Chce to jen smířit se s tím, že školní fyzika je záměrně degenerovaná. Ale na to si musí přijít každý sám. |
|