Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Holcomb generátor (HES)   (str. 1)
 
Pafixa    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
19.08.2022 20:28
Bydliště: Masada
2464 138 2268 
  ourel napsal(a):    Objevil jsem novou technologii - generátor bez pohyblivých částí, který podle svého tvůrce zachytává nepárové elektrony v elektrotechnické oceli a převádí je na magnetické póly, jak severní, tak jižní. Podle popisu to...

Je to zajímavé. Ten systém je solid state device, tak je pro mne s podivem proč Infinity Sav a Slobodyan nešel také cestou solid state - obzvláště pokud to uměl v malém (viz video tam někde v tom vlákně).

Zaujalo mne stáří pana Holcomba a špatná artikulace, patrně po mozkové mrtvičce. Team 3 lidí a výsledek se dostavil. Nevím jak dlouho bádali, ale pokud se člověk něčemu podobnému svědomitě a věrně věnuje, výsledek se dostaví. Chce to jen smířit se s tím, že školní fyzika je záměrně degenerovaná. Ale na to si musí přijít každý sám.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License