Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Jak to je - Diskuze   (str. 3)
 
nenimito   
26.08.2021 15:43
Bydliště: okolo dolni Berounky
302 19 304 
Ještě něco "Jak to je" k Bruno Gröningovi...
"Tak jste možná slyšeli ve videu a tak víte, že pojmem heil-strom tedy něco jako zdravý-proud nebo životadárný-vichr, tedy tady si mužeme hrát se slovy, tak je označení Brunovo pro to co jinde se nazývá "prasíla" "prána" "qi" "ki" či "čchi" a v podstatě i Reichův "orgon" či Teslův "éter". Je to "duch univerza" nebo "tvořivá živá síla" "všeobklopující a vším pronikající Hospodin- Otec i Matka vesmíru"."

Podle mne všechna tahle pojmenovaná Síla, čili "čistá surová energie", ani mastná, ani slaná, ani kladná, ani záporná, je to, co dnes vědátoři nazývají Proud neutrin. Asi nejlepší pojmenování je - dle alchymistů - éter (možná ještě lepší ЕФИР).
Je to to, o čem mluví Smaragdová deska Merkura(Thotha), jen to chce teoreticky lepší překlad z té latiny, která to převzala z Levanty....

Tak byl vytvořen svět:
Slunce je jeho otcem, Měsíc je jeho matkou, vzduch nese ho ve svém břiše, Země se jím živí.
Je všudypřítomným stvořitelem veškeré dokonalosti celého světa.
Protože všechny věci existují, a z něj vznikly díky němu: tak vše odvozuje svůj původ od jeho jediného přizpůsobováním.
Jeho Síla je úplně celá, když se proměnila v Zemi na Prach(hmotu).
Je pravdou jistou, je skutečností, že to, co je dole, je jako to, co je nahoře a to, co je nahoře, je jako to, co je dole, aby bylo dokonáno tvoření jeho divů.
Oddělíš Prach od Síly, jemnou od hrubé, s velkou přesností.
Takto budeš míti Sílu celého Světa, veškerá temnota prchne před tebou.
Toto je Síla, protože dobude vše jemnohmotné, a pronikne i pevným Prachem až do Země.
Odtud vzejdou přizpůsobení podivuhodná, jichž způsob tvoření je zde popsán.
Byl jsem nazván Hermes Trismegistos, maje triskel celého Světa.
Co jsem pověděl o magii Slunka, jest úplné.

A pokud lze důvěřovat teoriím o rozpínání Země z proudu neutrin a jejich zpracovávání na prvky periodické tabulky Jádrem Země. A pochopit text Merkura tak, že i Dokonalý Člověk(trojjedinečný) má schopnosti přizpůsobovat éter k obrazu svému, tak už zbývá se jen naučit umět zpracovat ten proud neutrin ze Slunka, i jiných hvězd k obrazu svému, nebo podle Bruna Gröninga:-)
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License