 | Josef Š. 09.11.2020 15:33 Bydliště: Děčín
|
| Pafixa napsal(a): Já mám zkušenost s Scientologickou církví Ronna Hubarta. Je tomu tak 20 let. Nabízeli Oxfordský test osobnosti zdarma. Tak jsem k nim na ten test šel. Bylo tam v tom jejich středisku více lidí na testy. V čekací... |
Hledání zkušeností z reálného náboženského prostředí a sekt v ČR? Děkuji, to je hodně osobní zkušenost. A je tam na konci hodně pravdy. Jenom bych měl doplňují dotaz jak osobně vnímáš Taoismus? Klidně popiš i dopodrobna, fakt mně to dost zajímá. |
|