 | Adam 18.05.2019 16:14 Bydliště: Praha
|
| E_man napsal(a): U arduina jsem to nezkoušel, Ale z principu SPI-komunikace by neměl být problém připojit více SPI-zařízení. K tomu přece slouží ty signály MISO(master output, slave input) a MOSI(master output, slave input).
Mělo by... |
Piny SCLK, MISO a MOSI jsou pro více připojených zařízení jednotné, ale pin SS musí být pro každé připojené zařízení zvlášť. No a Arduina mívají jen jeden pin SS. |
|