 | milda 11.05.2019 20:52 Bydliště: Milky Way
|
| Z debaty mi vyplývá pár technických otázek:
1) vyberu tímto způsobem nejhodnější stranu pro mne?
Nebo pro moje přesvědčení - víru? (nemusí být to samé)
2) nebo vyberu nejlepší stranu do voleb pro náš stát?
Ale pro opozici, nebo jednu část politického spektra....atd?
3) Jestli "to" řídí nějaká nejvyšší absolutní prozřetelnost, museli bychom mít všichni
stejný výsledek!
|
|