 | martin11 11.05.2019 18:31 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Poota napsal(a): Tohle opravdu není ta mnou zmiňovaná strana |
....mno...jedna je asi 0,001% lepší....nemá 125 ale 126 / z 1000/
p.s. vypisuji sázku o "malé pivo u Jeffa"...čtoucí....udělejte si vlastní průzkum...kdo obstojí v "nesmyslných" eurovolbách...
..zde otestuji...jak se mohu mýlit... |
|