 | martin11 09.05.2019 19:58 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| lajos napsal(a): Mi není jasné jak stanovujeme hodnotu osvícení sám sebe? Tak že na pravé ruce máme váhu a v levé něco držíme, co by to mělo být na zjištění hodnoty čísla osvícení? Prostě vysvětlení pro blbce |
...lze se nechat prověřit tvojí Váhou...t.j měřícím zařízením na některém "posirénovém srazu"???
p.s. ...nějak jsem nepochopil "měření"...asi to bude věkem... |
|