 | martin11 30.04.2019 13:36 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Had napsal(a): Jenom jeden příklad. Na změnu rychlosti. Kdo pozoroval skejťaky na rovině jak zvyśuji rychlost (když se neodráží nohou, ale dělají vlnky). Kolečka si můžete představit jako setrvačníky a vlnky jako pokus o změnu rotace.... |
....myslím, že na skejtu jest "motorem" skejtař....a dělá ty vlnky aby vůbec jel.... zrovna tak na houpačce. Musíš "pumpovat" jinak se nezhoupneš.... |
|