E_man napsal(a):Jak to "dodávání energie funguje podle mne" a kde to tvrdím?
Proč by byl roztáčecí elektromotor zbytečný a kdo by ten setrvačník roztočil?
Setrvačník by se roztočil jenom před výjezdem z depa a úbytky otáček by se mohly v každé stanici nahrazovat "změnou směru osy setrvačníku" podle https://www.omforum.cz/p.php?idx=31080