 | martin11 22.04.2019 10:07 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| martin11 napsal(a): ...tak je to tady...vyzkoušel jsem jen na malé otáčky, nemám ten roztáčecí přechodový šroub...gyro se chová klidně, při zavěšení na pružině nevibruje, točil jsem asi 200 otáček
..ještě to musím do srazu natřít, aby... |
...toto je ten experiment...vertikální gyro na pružině
pokud někdo má dotazy rád odpovím |
|