 | impuls 06.03.2019 21:38
|
| cocot napsal(a): Vědci otestovali 650 tisíc dětí. Vakcína proti spalničkám nevede k autismu, zní závěr
PRAHA Vakcína proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám nezpůsobuje u dětí autismus ani neaktivuje jeho projevy, pokud má dítě... |
Trošku o "autismu" Moje poznatky o této (vymyšlené -lékařská věda nemaje možnosti pak vymyslí NÁZEV ,KTERÝ VŠAK NIC NELÉČÍ ) nemoci -tato existovala již dávno jenomže příchozí (DĚTI) ještě MLUVILY .Jak se dneska ukazuje - měl jsem možnost poznat nejeden případ ,ale oni se mnou mluví .Na dotaz odborníků -mají k Vám velkou důvěru .A tím ,že jsem měl tuto možnost i se sledováním jejich komunikace + velkého nadání v jejich SVĚTĚ ,protože pochopili ,že jakmile promluví stanou se POVINOSTNÍMI "osobnostmi "a takhle je jim lépe a nemusí se zatěžovat pitomostmi tohoto světa -který jejich inteligenci NEVYHOVUJE .POPISUJI VĚTŠINU -takto se narodivšich NEBOŤ u nich tento stav nastal po nějakém špatném zážitku ať už v rodině (po narození)atp -takže nemusí jít vždy o očkování .Tato většina ,ale ovládá schopnosti které nejsou dány nám "NORMÁLNÍM " .nazval bych to vyšší DÍVČÍ .Tuto jsem měl možnost poznat v době porušeného sluchu a tato zkušenost se mi po mnoha letech jak je vidno VÍC JAK HODILA .Jsou mnohem šťastnější než si mnozí z nás myslí a hlavně nejsou jejich (MOZKY) když mají jiná NADÁNÍ zatěžování -dnešními NESMYSLY které by jim tuto jejich svobodu nedovolovaly. Mohli bychom se od nich učit a věřím ,že by to bylo pro NÁŠ ŽIVOT SMYSLUPLNĚJŠÍ .Berte TOTO JAKO JEDNO Z MÝCH POZNÁNÍ ,ale nemusí být jak jsme zvyklí ŠABLONOU. Možná (jsem o tom přesvědčen ) ,že existují u nich i jiné možnosti -naznačil jsem jeden z možných . |
|