Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Očkování - Diskuze   (str. 2)
 
cocot   
11.02.2019 13:03
Bydliště: Muslimice - North Bohemia
1419 84 1306 
Co jsme nechtěli, se stává skutečností!!!
 
Půr: Zakažme neočkovaným dětem vstup do škol. Odmítání vakcín je třeba utnout

GLOSA MICHALA PŮRA | S tím, jak přibývají případy spalniček, je zřejmé, že by ministerstvo zdravotnictví mělo přijmout dostatečně tvrdá opatření, která šíření nemoci zamezí. Světová zdravotnická organizace poměrně nedávno označila odmítání očkování za jedno z deseti největších rizik pro celou populaci. Existují přitom cesty, jak situaci zlepšit a skupinu „odmítačů“ zásadně zmenšit.

https://www.info.cz/nazory/pur-zakazme-neockovanym-detem-vstup-do-skol-odmitani-vakcin-je-treba-utnout-40278.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License