 | la 25.01.2019 18:05 Bydliště: Brno
|
| Jsou k dispozici nějaké osobní informace od někoho kdo vyzkoušel?
Ano zkoušeli jsme to, když na setkání přijede Sao tak se zeptej za jak dlouho mu srostl nalomený kotník ,matně vzpomínám že za cca 14dní řídil auto z Brna do Prahy a zpátky nabíjeli jsme tehdy jiný materiál na VDG a to PVC.
Životnost elektretu s toho materiálu je kratší přibližně dva roky.Vlhko ho taky spolehlivě zničí , Zničí ho i sluneční záření a zahřátí na teplotu vyšší než 60°CAle je třeba dát pozor při výrobě na polaritu jinak to působí opačně způsobuje to bolest.
Druhá nevýhoda je v tom pokud je v tom místě implantát , zotavovací účinek tkáně je tak silný že se ho tělo snaží vypudit (bolí to nesnesitelně) tak že s implantáty nepoužívat.
Pro zajímavost je to monopól.
Co se týká Teslových destiček to jsem měřil pro IV dodal fialovou a skutečně šla nabít na správnou polaritu za cca 15minut na slunci.
Taky jsme měříli polaritu různých textilních látek z kterých se vyrábí oblečení, nejhorší vyšlo PET po pobytu na slunci. Nejlépe vyšly přírodní materiály. Ale to je všeobecně známá záležitost.
|
|