 | Adam 20.09.2018 16:20 Bydliště: Praha
|
| martin11 napsal(a): ... pneu..s duší a tu bych ještě naplnil vodou...na dofoukl /předpokládaná hmotnost 2kg ... |
Věděl jsem, že to řekneš.
Martine, o tom jsme se už bavili kdysi dávno... Jestli vodu, tak musíš naplnit úplně celý objem duše. Žádné větší bubliny! Jinak se to bude chovat opravdu nepředvídatelně. Tedy, hlavně to bude k ničemu, jak se bude voda se vzduchem nepředvídatelně přelévat. |
|