martin11 napsal(a):První noc s nakloněnou postelí. zvedl jsem nohy o cca 12cm. Když se leze do takové postele máte divný pocit...ne špatný, ale něco je evidentně jinak.
Evidentně jinak je hlavně to, že to děláš přesně obráceně!
Zvedáš postel u nohou místo u hlavy - ale jinak dobrý, aspoň si vyzkoušíš ten rozdíl